Odzyskaj formę po porodzie

Czas ciąży wiąże się nieuchronnie z przybywającymi kilogramami. Rośnie nasza mała pociecha, tak by mieć wystarczająco przystosowany organizm do pojawienia się na świecie, rośnie również ciało kobiety. Tu i ówdzie zaokrąglając się. Nie każdej kobiecie dane jest pozbycie się wszystkich nagromadzonych kilogramów.

Kiedy zacząć?

Spokojne ćwiczenia można rozpocząć już kilka dni po porodzie, natomiast uniwersalny trening personalny w czasie, na który pozwoli nasz organizm. Najlepiej skonsultować z wykwalifikowanym trenerem personalnym, który dokona pomiarów naszego ciała, przeprowadzi wywiad i pod jego bacznym okiem przejdziemy do indywidualnie dobranych ćwiczeń.

Natychmiastowe efekty?

Uniwersalny trening personalny jest tak skonstruowany, by rozwijać każde partie ciała i przyczyniać się do utraty zbędnych kilogramów. Efekty będą widoczne już po pierwszym miesiącu regularnych ćwiczeń. Czy będą spektakularne? Wszystko zależy do naszego organizmu, wieku, metabolizmu i indywidualnych cech. Nawet najlepiej dobrany uniwersalny trening personalny nie zdziała cudów, jeśli nie będziemy przestrzegać systematyczności ćwiczeń i nie włączymy zdrowych nawyków żywieniowych.

Połączenie tych kilku elementów: chęci, systematyczność, uniwersalny trening personalny, zdrowe nawyki żywieniowe i odpowiednia ilość spożywanej wody zagwarantuje sukces. Bywa, że będzie on rozłożony w czasie ale z pewnością zadowoli wymagające kobiety. Nie ma większej satysfakcji jak powrót do figury przed ciążą i możliwość wskoczenia w ulubione spodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *